Láska Ze-mě

Odmala jsem chtěla být asi jako i Ty krásná, ženská, později sexy, přitažlivá, a „svá“.

Moje máma mi však tyto vlastnosti nepředala

Potřebovala jsem to „jinak“, tak nějak měkčeji a ženštěji. Vzhledem k tomu, že moje máma měla docela tvrdou školu od své mámy a ta zase od své, nemohla mi tohle (pře)dat.

Začala jsem  tedy pátrat po měkkém ženství

Teprve po dlouhé době pátrání nejprve v knihách. Legendární „děvčátka na slovíčko“ a další…a později další knihy, a vlastními vztahy s ženami-přátelskými, kolegiálními, pracovními a především díky  sebe-objevování jsem přišla na to, že mě ovlivňují ve skutečnosti matky tři a také že se o ně v tomhle všem můžu opřít a zeptat se jich na co potřebuji.

 

Začalo to při plavbě po chrámech…

V roce 2011 jsem jela na plavbu po Egyptě. Nejvíce jsem se tehdy těšila na chrám bohyně Isis, Philae. A věděla jsem proč. Právě tam se mi otevřelo něco pro mě dost průlomového.

„Ty i Tvoje matka jste Bohyně“…znělo mi to pořád dokola a tahle slova se do mě vpisovala po celou dobu pobytu. „AHA“!!! A tady začala inspirace k tomu JAK se dostat k jádru ženství, JAK se prodrat tím vším co chtělo léčení, pochopení…tou vší tvrdostí, obrannými slupkami, které byly nejen v mé rodině, ale i v mém okolí tak často cítit.

Bohyně je Matka Země i Nebeská matka

Jsou to matky nás všech, a znají každou z nás dokonale. Mě, mou matku, její matku, a tak můžeme jít v čase donekonečna…

Vedou naše kroky, vyživují nás, spojují se silou našeho těla, a cykličností. Tohle pro nás dělá MatkaZemě, Gaia. Ta řídí naše cykly, naší přirozenost.

Nebeská Matka vede naše kroky shůry. Je to ta, co nám našeptává jemným hlasem co a jak máme udělat. Ta, která nám dodává víru, odvahu. Nebeská matka nad námi dlí, je napojena na každou z nás skrze naší duši a s velkou láskou nás provází životem,pomáhá nám, když se modlíme, a potřebujeme pomoc „shůry“.

 

Ženy potřebují ženy…

Vyjití na ženskou cestu chce nejen odvahu, ale i výbavu. Jednou z částí výbavy jsou vztahy s ženami kolem nás. Je tak důležité mít kolem sebe svou „sesterskou síť“ žen. Žen, které jsou k nám upřímné, někdy i syrově. A těch, které nás umí obejmout z hlubin svého ♥.

Každá žena na cestě se dozvěděla své. Poznala cykly své vlastní energie, ale také cykly, které se přirozeně střídají v přírodě a my jsme jimi ovlivňovány. Každá neseme svou moudrost a také svá zranění.

Začít od sebe je nejtěžší

Ruku na srdce…kolikrát si přejeme, aby se „oni“ změnili…ale NIKDY to nefunguje…

Začít v tom všem od sebe je jediným klíčem. A protože to vím, ctím a chci to poslat dál, TADY najdeš něco, co Ti může moc moc pomoct. Je to meditace 3 matky, ve které si najde každá z nás co potřebuje.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • E book zdarma „Už nikdy bez energie“