Láska Ze-mě

Srdce ví víc než si myslíš

SRDCE

Orgán, který nás neúnavně drží při životě, tepe, a promlouvá k nám…a vždycky má pravdu.

V  roce 2012 jsem byla na cestě na Havaj. Bylo to v konstalaci úplňku a zimní rovnodennosti.

Byl to ten rok, kdy se zavíralo jedno letiště za druhým, protože ten rok byla sněhová kalamita.

Nevidím se tam…

Vycházela jsem za doprovodu přátel z domu s kufrem na kolečkách a pořád jsem se tam, kam jsem letěla tak nějak „neviděla“, necítila jsem, že tam dorazím. Ale okolí mi říkalo, že je to cestovní horečka a.t.d.

Uvnitř mě, v srdci znělo: „Nejsi na to připravená, neodjedeš“. Vše jsem potlačila a odjela na letiště do Prahy, kde jsem se 3xodbavila a 3x neodletěla. Zažila jsem 1 noc v hotelu na Ruzyni, a strašně moc řevu na pobočce Lufthansy…a cestu zpět do Brna, přímo do předvánočního šílenství.

 

Co jsem ale měla udělat jinak?

Upřímně TEN pocit a ten hlas že neodletím nebyl jednorázová záležitost, ale opakující se informace…tohle jsme asi všichni v životě zažili několikrát v různých situacích a pak to často zaměnili za to, že je to „jen strach“, nebo  prostě „blbost“.

Dnes už vím, že TEN hlas se vyplatí poslouchat! Jenomže má to takový háček…a ten se jmenuje (sebe)důvěra. Víra ve svůj vnitřní hlas, ve svou pravdu.

Srdeční čakra

Naše srdeční čakra je sídlo našeho pravého Já. Ego se bojí, Já věří (sobě). Jakmile ale nemáme poladěnou rovnováhu dávání a braní pak i naše srdeční čakra hapruje a na jení navigaci se není možno spolehnout.

Když si dáte ruku na srdce, zavřete na chvíli oči a zaposlechnete se VŽDY k vám ♥ promluví.

Je to často tichý, skoro neslyšitelný hlas, ale vy víte, že promlouvá z hlubin a přímo k vám…a že to s váma myslí dobře, protože vaše srdce vás vždy miluje. Zaposlechněte se, buďte se sebou, s tímto hlasem  o samotě a naučíte se mu rozumět, slyšet ho a časem i poslouchat, protože se dozvíte něco, co se jinde nedozvíte.

Nejjednodušší meditace

Alespoň dle mě je to, co popisuji nejjednodušší a hodně efektivní meditace, protože nás 1)dostává do klidu 2) zaposlechneme se do těla 3) vnímáme sami sebe 4) dozvíme se, co potřebujeme opravdu v tu chvíli vědět…a uklidníme se a zanoříme do pocitu, že vše JE v pořádku.

Léčení srdce

Za 10 let, co pracuji s lidmi jsem nepotkala ani jednoho, kdo by neměl „něco na srdci“. A tím nemyslím jen to, že potřeboval(a) něco sdílet, ale především energetické bloky, smutky, disharmonie, traumata…to, co si během let a svých bitev odnášíme dobrovolně či méně dobrovolně z toho, čemu říkáme život.

Můj nejoblíbenější způsob pro harmonizaci srdce je používání drahých kamenů, a je-li možnost pracovat ve skupině, pak v krystalové mřížce s různých druhů kamenů pro srdce.

Doma lze použít nejlépe tyto kameny: růženín, zelený avanturín, rodochrozit, rodonit. Více o léčivých obkladech s drahých kamenů se dočteš i v mém ebooku zdarma.

Ruku na srdce, stejně to víš

Čeština má krásné obraty…ruku na srdce je jedním z nich. Jakmile to uděláme, dozvíme se, potvrdíme si. A tak ruku na srdce, kolikrát už jste věděli, že něco dopadne/nedopadne, že máte někam jít/nejít a kolikrát jste měli tu odvahu se poslechnout?

Zkusme více naslouchat našemu srdci. Je to místo, kde se sbíhá veškerá moudrost naší bytosti a najdeme tam vskutku vše.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • E book zdarma „Už nikdy bez energie“