Láska Ze-mě

ŽENA ZEMĚ 2018

Vyjdi na SVOU vlastní cestu

AKTUÁLNĚ: díl 3, ZEMĚ, Čas zrání, žní je časem zvnitřnění, zmoudření, díváme se, co jsme se po cestě naučily a co si neseme z domova. Hodnotíme, co pro nás ještě má hodnotu, a co jsme si vlastní cestou ověřili, že ne. Samy se stáváme matkou sobě, a chceme-li i dítěti.

...někdy prostě musíš, abys mohla...

Žena Země je cesta. Cesta od hlasů venku ke svému vnitřnímu hlasu.

Je to cesta z domu (kde jsme žili s rodiči) k sobě domů ( k sobě sama).

Na této cestě nás učí jiná matka. Matka Země.

  • Učí nás jak se spojit v klidu se svým tělem a nitrem
  • Učí nás jak být pevná v tom, co cítím
  • Učí nás co jíst a pít, aby naše tělo bylo OK
  • Učí nás odhazovat zátěže ostatních ( rodiny, partnerů, spolupracovníků, dětí)

Program jsem dala dohromady na základě 10ti leté praxe práce se ženami, kdy dnes a denně vidím, jak "hodná holčička" v nás, ať už jí je 20,30,nebo 50 chce plnit představy své maminky, okolí a je uvnitř n******, a nežije svůj život.

Zvu Tě na cestu!

Protože někdy prostě musíš vyjít k sobě, abys mohla být v pohodě!

LÉTO je obdobím rozpuku, puberty, rebélie. První lásky, první znaky ženství...plodnost a možnost otěhotnět s "tím pravým" nebo s tím "nepravým". Cesta z domu, od maminky, rad, a rodičů začíná...

ČAS zrání, žní je časem zvnitřnění, zmoudření, díváme se, co jsme se po cestě naučily a co si neseme z domova. Hodnotíme, co pro nás ještě má hodnotu, a co jsme si vlastní cestou ověřili, že ne. Samy se stáváme matkou sobě, a chceme-li i dítěti.

Vstup domů...do své moudrosti vědmy, která v Tobě žije 

Žena a Země jsou odjakživa propojeny neviditelnými vlákny...

ŽENA ZEMĚ

Cesta z domu domů... 

Proč vstupuješ na cestu Ty? Odpovídají přihlášené ženy letošní cesty...

Vstupujem na cestu Ženy Zeme preto,lebo cítím, že som ženou zeme. Som ženou, ktorá cíti, že má možnosti pomocť svojej zemi.Ale aj ženou, ktorá cítí, že musí najskor pomocť same sebe, najsť lásku vo svojom vnútri aby som mohla ďalej rásť, najsť sílu na budovanie vlastných projektov bez strachu. Chcem nájsť v sebe tú nádhernú bohyňu, ktorá sa vo mne ukrývá.

Katarína, 28

Tvůj program Žena země mě prostě volal. 100% návrat domů, do lůna přírody, ke své pravé podstatě je již aktuální, bez jakéhokoliv vymlouvání se na cokoliv....Pořád mi chyběla ta pevnost, kterou už ale mám. Trochu jsem se cítila jako E.T., který si říká - E.T. volat domů. A taky to přišlo v době, kdy jsem se opravdu rozhodla vymanit se ze svého stávajícího maminkovského vzorce...

Katka,37