Láska Ze-mě

Hodná holčička?!

10 let pozoruji ženy včetně sebe jak se snaží být hodné, „nedělat potíže“ , zapadnout…a taky jak vyhovět mámě a „být hodná holka“. Vždy, když se u toho chytím je mi z toho…no prostě blbě.

Tohle se týká žen všech věkových kategorií. Ať je nám 20,30,nebo 50 tohle je něco přes co se velmi těžce přenáší bez pocitů viny, a ne-hezkých emocí…Jednou jsem si povídala s 80 letou paní, která se mi rozplakala,že jí stejně maminka nikdy neměla ráda, protože neudělala to, co jí matka radila…

Jsem jiná…no a co?

Být sebou je cesta, která je často lemována uskalími, kameny, a stíny, ale taky slastnými pocity svobody, plynutí a svobody. Od jisté doby jsem „ta divná“, protože nejím maso, mám byt plný drahých kamenů, trávím až moc času sama se sebou a.t.d. a.t.d. Musím upřímně říct, že je mi to jedno, protože je mi tak dobře. A od chvíle, kdy jsem si to usadila je to víc a víc jedno i mému okolí.

Přijímám dary i stíny s úctou

Být sama sebou neznamená jít proti své matce a rodině. Znamená to s úctou přijmout dary, které nám matka předala – život, tělo a zdraví, vlastnosti, které nám pomáhají přežít, výbavu do života, ale také si uvědomit stíny, které nám byly předány matkou a celou ženskou linií a ty v sobě začít prosvětlovat.

Učím se od přírody a života

Základní vzdělání, které jsme nedostaly, protože ženy v našich rodinách jej častokrát také nedostaly je :naučit se komunikovat se sebou, vědět jak si dobít energii ze Země, vědět co jíst a pít aby mi bylo dobře, umět pomoci blízkým podáním vhodné stravy a bylinek, znát své tělo a energii,  a v neposlední řadě uvědomovat si spojení s cykly přírody. Pak se stáváme sebou, Ženou Země.

 

Zase být v lese jako doma to mě láká

Dřív bylo normální, že ženy byly vládkyněmi lesa, který znaly „jak své boty“…komunikace s přírodou se brala jako plus ne jako „čarodějnictví“. Jsem v šoku z toho, kolik žen i teď v tak otevřené době nazývá duchovno „ty věci“ podobně jako menstruaci a sex „to“. Nějak si říkám, že čas naývat zase věci pravými jmény…

To „ono“ stojí za to najít

Jsme ženy. To sebou nese vše-možné… Máme intuici, jen ji zase potřebujeme poslouchat a přestat se jí tak sakra bát. Máme menstruaci, a není to „to“, ale magie v souznění s tělem a přírodou, a dokážeme-li si užít svoje tělo pak sex určitě není „to“, ale „ono“ 🙂 A to stojí za to hledat a najít.

Jsi-li žena, máš obrovskou moc a poslání šířit Lásku do tohoto světa, který to potřebuje!

Jsi-li žena, jsi každým nádechem a výdechem spojená s veškerou přirodou a kouzly, které v ní lze najít.

Užívejme si to!!! Je to naše právo od narození

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • E book zdarma „Už nikdy bez energie“