Láska Ze-mě

Krystalový detox

Jaro konečně začalo!

A můžu vás pozvat k jarnímu větrání s krystaly…

Krystaly a jaro

Nemůžete se dokopat k detoxikaci po zimě, ale cítíte, že ji už FAKT potřebujete?

Můžete začít malými kroky…jedním z nich je například citrínová voda. Citrín je kámen, který úžasně podporuje detoxikaci v těle a dokáže nám také dodat onu potřebnou vůli k tomu, abychom se sebou začali něco dělat 🙂

CITRÍN

Krystalové vody…

Výroba krystalové vody je velmi jednoduchá. Napustíte si do skleněného džbánu vodu, do které přidáte citrín, nebo jiný kámen. Pozor!!! Některé kameny se do vody dávat nesmí. Jsou to Malachit a Selenit. Vždy je dobré se řídit svou intuicí, a také si o kamenech něco přečíst. Univerzální kámen pro čištění je vždy Křišťál.

Přikládání kamenů

Kameny opláchneme, a necháme na sobě působit. Citrín přikládáme na čakru solar plexu, kde jej necháme působit. Mám dobrou zkušenost s tím, že si lehnu na trávu, když svítí slunce, obnažím břicho, na němž leží citrín a nechávám slunce působit přes kámen do solaru, který se tímto krásně regeneruje…

Další účinou metodou je harmonizace čaker s drahými kameny. Můžete ji provádět intuitivně, a učit se přímo od kamenů kdy který použít. Velmi obecné pravidlo je“ barva čakry a barva kamene , tedy na 1.čakru červené kameny, na 2. oranžové a tak dále…více o tom se dozvíš zde>>ČAKRY a KAMENY.

A TEĎ! Krystalové mřížky 🙂

 

Krystalové mřížky vyžadují větší znalost kamenů a praxi s nimi…letos pořádám odpoledne s krystaly, kde právě takovou budeme společně skládat a učit se… jarní mřížka bude zaměřena na podporu detoxikace, očisty po zimě a probuzení radosti v nás. Budeme ji skládat společně a necháme pak propojenou sílu krystalů působit na nás a sdílet své vjemy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • E book zdarma „Už nikdy bez energie“