Láska Ze-mě

Krystalová lymfodrenáž doma:)

Dnes přes noc se stal (alespoň v mém světě) takový malý zázrak. Místo v pravé noze, které mě už půl roku bolelo i přes různé očisty, masáže a energetickou práci konečně povolilo a uvolnilo se!

Zázrak jménem Karneol

Tak to je on! Tento kámen mi pomohl. Používala jsem ho vždycky spíše na „ženské věci“ typu PMS, anebo regulaci samotné menstruace, ale i na uvolňování starých záležitostí (emočně).  Proč mě nenapadlo s ním cíleně popracovat s tímhletím místem dřív nevím…no i když asi vím. Prostě nebyl ten správný čas, aby to konečně mohlo tzv. odejít z mého systému.

Držení se jistot zuby nehty…

Znáte to…člověk se prostě drží toho tzv.“pohodlného“ i když už to dávno není ono až moc dlouho. A prostě to nechce pustit. Ať už je to práce, ve které je to hrozné a chodíme tam s křečí v břiše, anebo vztah, ze kterého nás už jen bolí na srdci, ale stejně se bojíme, že nás nic lepšího nečeká...,zkrátka cokoliv, kde je strach se nás drží zuby nehty a my toho. Začarovaný kruh.

Karneol nám pomáhá najít sílu se starého a nepotřebného zbavit...vyplachuje z nás to staré, usazené, zalepené abysme zase mohli s lehkou nohou a lehkým srdcem jít dál.

U mně to byla navíc pravá noha, která jaksi určuje směr, ráznost, rozhodnutí se pro cestu naplno. Ta noha mi jen ukazovala, že stojím zbytečně na místě, zasekávám se…jenže poselství těla často ignorujeme tak dlouho, než se nám vyrobí něco horšího než „jen“ zaseklá lymfa…

Pouštění je (od)pouštění

V noci, kdy jsem si umístila Karneol do středu hrudníku, protože tak mi to intuitivně přišlo se začaly dít věci…vyskakovaly mi před očima situace a lidi z minulosti. Na některé jsem dávno zapomněla, anebo jsem to prostě „potlačila“…začala jsem dělat odpouštění na dálku, posílat jim lásku a světlo, a pak jsem prostě usnula. Ale byl to takový ten spánek, kdy víte, že se  s váma „něco děje“.

Pochopila jsem na vlastní tělo co je to odpouštění. Opravdu jak kdyby se prostě odpouštěla voda z míst, kde nemá co dělat a odplavovala všechno to staré a zaseklé ze mě někam pryč, daleko a hluboko ode mě, do nekonečna, ale hlavně pryč z celého těla. A ráno mě čekala konečně úleva!

Začíná jaro a s ním přichází očista…a pouštění starých vrstev, zkuste Karneol a jeho (po)moc:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • E book zdarma „Už nikdy bez energie“