Láska Ze-mě

Krása (ženství)

Krása ženství tkví v napojení (se) na svůj vnitřek, a odpojení se (s láskou) od toho, co je venku…včetně všech venkovních hlasů…i kdyby to byly hlasy našich nejbližších. Součástí „ženské cesty“ je napojení se na intuici, slyšení svého vlastního hlasu.

Mít tu odvahu jít proti logice a názoru všech „venku“…a věřit sobě, SVÉMU hlasu, a to navzdory tomu, jak se věci jeví právě teď!

Určitě to také znáte. Něco řešíte a voláte svým nejbližším, vyslechnete názory a pro a proti, a doporučení a pak jdete domů a analyzujete, přehráváte rozhovory. Možná vybíráte „co se vám hodí“ a skládáte z toho střípky svého budoucího rozhodnutí.

Možnost to tzv.na někoho „hodit“

Pak, když se situace nějak vyvine, respektive nedopadne dle našich očekávání vždycky je možnost si říct, že mi někdo „špatně poradil“. Tenhle model chování většinou vede k naštvání na okolí i sebe, protože nám ukazuje naši nemotornost ve vlastním životě.

Příběhy…

Když poslouchám hlasy kolem,je tady ještě jedno nebezpečí a tím jsou cizí příběhy…I když můžou být příběhy našich blízkých dobře míněny, tak je nutné si uvědomit, že jsou to JEJICH příběhy.

Já jsem Ti to říkala!

Tuhle větu asi známe všichni. A faktem je, že často byla pravdivá. Jenže proč? Odmala totiž posloucháme příběhy a pak vidíme, že tak nějak „fungují“ v reálném a životě. Ve svém životě jdu cestou,která asi vyžaduje odvahu a rozhodně vyžaduje přijetí plné zodpovědnosti za následování svého vnitřního hlasu. Je to „ženská cesta“,kterou intelektem nikdy nepochopíme, protože to nejde!

Vlastní příběhy píšou vnitřní pocity 

„Vlastní“ hlas, i když se  jeví iracionálně mi  vždy „dobře poradil“a když jsem našla odvahu mu věřit a chovat se dle něj, děly se zázraky. Pravá láska začíná při sebe-uvědomění a uvědomění si svého srdce a jeho potřeb. Jedině tak pak předáváme světu sami sebe a žijeme svůj příběh!

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Kategorie
  • E book zdarma „Už nikdy bez energie“