ŽENA ZEMĚ 2018

Vyjdi na SVOU vlastní cestu

...už se není čeho bát...

Tento program slouží ženám a obecně žensko-ženkým vztahům k jejich projasnění, a uzdravování díky uvědomění si sama sebe a svých kvalit.

Opěrným bodem je idea, že každá žena, která se chce realizovat, žít svůj potenciál musí vykonat cestu z domu (rodného domu) domů (k sobě sama). 

Tento program napomáhá každé ženě, aby se odpoutala na všech úrovních od představ, snů, a projekcí své matky, a programů své ženské linie aby mohla opravdu dospět, a být sam(a) sebou.

Program jsem dala dohromady na základě 10ti leté praxe práce se ženami, kdy dnes a denně vidím, jak "hodná holčička" v nás, ať už jí je 20,30,nebo 50 chce plnit představy své maminky, okolí a je uvnitř n******, a nežije svůj život. A v horším případě to. co sama nechce žít kopíruje do svých dcer. 

POJĎME ODKRÝT SVÉ DARY, NAJÍT SVOBODU a ROVNOVÁHU a BÝT "DOMA"

Žena a Země jsou odjakživa propojeny neviditelnými vlákny...

ŽENA ZEMĚ

Cesta z domu domů... 

Proč vstupuješ na cestu Ty? Odpovídají přihlášené ženy letošní cesty...

Vstupujem na cestu Ženy Zeme preto,lebo cítím, že som ženou zeme. Som ženou, ktorá cíti, že má možnosti pomocť svojej zemi.Ale aj ženou, ktorá cítí, že musí najskor pomocť same sebe, najsť lásku vo svojom vnútri aby som mohla ďalej rásť, najsť sílu na budovanie vlastných projektov bez strachu. Chcem nájsť v sebe tú nádhernú bohyňu, ktorá sa vo mne ukrývá.

Katarína, 28

Tvůj program Žena země mě prostě volal. 100% návrat domů, do lůna přírody, ke své pravé podstatě je již aktuální, bez jakéhokoliv vymlouvání se na cokoliv....Pořád mi chyběla ta pevnost, kterou už ale mám. Trochu jsem se cítila jako E.T., který si říká - E.T. volat domů. A taky to přišlo v době, kdy jsem se opravdu rozhodla vymanit se ze svého stávajícího maminkovského vzorce...

Katka,37

JARO je příslib nového, čerstvého, návratu k nevinnosti, k dívčím kvalitám. Vrátíme se do dětství, budeme si hrát, zapálíme novou jiskru, a rovzpomeneme si na to, co nám bylo o tom jaké to je být ženou říkáno...

LÉTO je obdobím rozpuku, puberty, rebélie. První lásky, první znaky ženství...plodnost a možnost otěhotnět s "tím pravým" nebo s tím "nepravým". Cesta z domu, od maminky, rad, a rodičů začíná...

ČAS zrání, žní je časem zvnitřnění, zmoudření, díváme se, co jsme se po cestě naučily a co si neseme z domova. Hodnotíme, co pro nás ještě má hodnotu, a co jsme si vlastní cestou ověřili, že ne. Samy se stáváme matkou sobě, a chceme-li i dítěti.

Vstup domů...do své moudrosti vědmy, která v Tobě žije 

Prošla jsi už téměř celou cestou, nasbírala jsi po ní moudrost Země a Tvých předků.

Teď zjistíš, co si ponechat, co nechat umřít a narodíš se!