Role dcery a hodná holčička

10 let pozoruji ženy včetně sebe jak se snaží být hodné, nedělat potíže kolem sebe…a taky jak vyhovět mámě a „být hodná holka“.

Ten poslední bod se týká žen všech věkových kategorií. Ať je jim 20,30,nebo 50 tohle je něco přes co se velmi těžce přenáší.

Být sebou je cesta, která je často lemována uskalími, kameny, a stíny, ale taky slastnými pocity svobody, plynutí a svobody.

Když se zamyslíme co je rolí dcery každá z nás asi odpoví něco jiného, ale zároveň se odpovědi v jistých bodech budou shodovat.

Být sama sebou neznamená jít proti své matce a rodině. Znamená to s úctou přijmout dary, které nám matka předala – život, tělo a zdraví, vlastnosti, které nám pomáhají přežít, výbavu do života, ale také si včas uvědomit stíny, které nám byly předány matkou a celou ženskou linií.

Cesta k sobě o které mluvím je přijmout dary, vidět stíny a ty stíny v sobě začít zpracovávat. Jedině tak dochází k narovnání vztahu s matkou a může dojít k léčení žensko-ženských vztahů. Tedy nejen s matkou, ale i naše máma se svou, sestry, kamarádky a.t.d.

Základním vzděláním pro ženy je naučit se komunikovat se sebou, vědět jak si dobít energii ze Země, vědět co jíst a pít aby mi bylo dobře, umět pomoci blízkým podáním vhodné stravy a bylinek, znát své tělo a energii, uvědomovat si spojení s cykly přírody. Pak se stáváme sebou, Ženou Země.

Já jsem žena země a chci, aby nás bylo víc a víc, a znovu tu bylo dobře, líp a nejlíp.

Jsi-li žena, máš obrovskou moc a poslání šířit Lásku do tohoto světa, který to potřebuje!!!

Pojď na cestu k sobě
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie